وبلاگ

طرح مدرن کابینت آشپزخانه

چگونه سبک آشپزخانه مورد علاقه خود را پیدا کنیم؟

اگر قصد بازسازی آشپزخانه خود را دارید، اینجا جایی است که الهام می‌گیرید و شروع به تصمیم گیری و انتخاب می‌کنید.

وقتی بیشتر صاحبان خانه مشغول بازسازی آشپزخانه هستند، ساعت‌های طولانی را به جمع آوری عکس هایی برای الهام گرفتن در بخش آشپزخانه می گذرانند. اما این لزوما به افراد کمک نمی کند تا آنچه را که می خواهند بفهمند و حتی می تواند سردرگم کننده باشد. بخش دشوار این روند یادگیری محدود کردن گزینه ها و انتخاب آشپزخانه رویایی شماست.

جمع آوری الهام

گردآوری عکس ها. جمع آوری تصاویر جذاب آشپزخانه را به کمک کتاب ایده تیم طراحی داخلی Houzz شروع کنید. شاید در ابتدا نتوانید موردهای جذابی را پیدا کنید، و یا ممکن است یک مجموعه کامل از تصاویر الهام بخش آشپزخانه توجه شما را جلب کند ولی مناسب طرح خانه مزرعه آینده یا آخر هفته شما باشند، این طرح ها را به دلیل اینکه با هدف فعلی شما مطابقت ندارند حذف نکنید، آن‌ها را در دفترچه ی ایده هایتان برای پروژه آینده نگه دارید.

خودتان ویرایش نکنید (البته هنوز). ویرایش طرح ها در حالیکه خودتان مشغول الهام گرفتن از طرح هستید چالشی محسوب می شود که ذوق و علاقه را کور می کند.

سازماندهی (البته در صورت تمایل). مشکلی ندارد که تصاویر را سازماندهی نکنید، یا حتی کمی بهم ریخته باشند. اگر تمایل به سازماندهی عکس ها در کتاب ایده خود دارید، یک قدم جلوتر هستید، اما کسانی که این کار را نکرده اند اضطراب نگیرند. وقت آن است که به عکسهای خود برگردید و برای آن‌ها برچسب بزنید.

به دنبال یک حرفه ای باشید. این می تواند زمان بسیار خوبی برای توجه به حرفه ای ها باشد. آنها مسئول طرح هایی هستند که دوست دارید، و همچنین مسئولیت جست‌وجو افراد حرفه ای برای طراحی را دارند. برای برخی از صاحبان خانه، کار درست این است که یک حرفه ای را خارج از حوزه استخدام کنند و به او در مرحله جمع آوری تصاویر الهام‌بخش کمک کنند.

برخی از صاحبان خانه حتی این کار را به طور کامل به طراح ارائه می دهند، و این وظیفه طراح است که به مشتری کمک دهد و به خوبی علایق او را تحلیل کند و به جمع آوری ایده ها برای مشتری بپردازد و در آخر از مشتری تاییدیه بگیرد.

دسته بندی عکس ها

هنگامی که تعدادی کافی از تصاویر الهام بخش برای استفاده دارید، آن‌ها را بررسی کنید و برخی را به لیست عکس های تایید نشده برگردانید.

می توانید بر اساس سبک طبقه بندی کنید: شاید به نظر برسد در فضایی بین کلاسیک و مدرن گیر افتاده اید. ممکن است با دسته ای از تصاویر آشپزخانه با کف چوب تیره مواجه شوید. شما می توانید یک مجموعه را به طور کامل به جزایر یا صندلی های آشپزخانه اختصاص دهید. یک کتاب ایده برای نورپردازی را در نظر بگیرید، و یکی برای کاغذ دیواری و سایر جزئیات مورد نظر به طور جداگانه در نظر بگیرید. در حال حاضر به این فکر نکنید که چرا چنین چیز هایی را دوست دارید و یا ندارید.

انتخاب های خود را ویرایش کنید

به کتاب های ایده خود برگردید و ببینید هنوز هم از نظر عاطفی تصاویر را دوست دارید. اگر مدت زمان کوتاهی از شروع جمع آوری تصاویر الهام بخش گذشته است و صدها طرح را نگاه کرده باشید، ممکن است بدون اینکه متوجه شوید، سلیقه شما نیر تغییر کرده باشد. ویرایش بدون دلبستگی به تصاویر، می تواند به خوبی این موضوع را روشن کند. شما به یک اتاق نگاه خواهید کرد و می گویید: “چرا من آن عکس را انتخاب کرده ام؟” می بینید که چقدر آسان است؟

تصاویر را با هدف جمع آوری کنید.

اکنون که به طور تصادفی طبقه بندی، ویرایش و جمع آوری را انجام می دهید، به همه عکس‌های ذخیره شده خود برگردید و موارد خاص را مرور کنید. به عنوان مثال به طور کلی فقط به دنبال کابینت های جلویی شیشه ای، هودهای صنعتی یا روشنایی جزیره باشید. شاید همه ویژگی های یک اتاق را دوست نداشته باشید، اما یک بخش می تواند دقیقاً همان چیزی باشد که شما می خواهید.

هنگام کار با مشتری – اغلب بیش از یک بار در طول یک پروژه این کار را انجام می دهیم – از تصاویر الهام می گیریم و می گوییم: ” به رنگ دیوار یا سبک کابینت نگاه نکنید. فقط به هود نگاه کنید. ” یا ” به نحوه شکل گیری تاج در اطراف روشنایی و هود دقت کنید. ” یا چیزی بسیار خاص همانند آن را نگاه کنید. در زیر عکسی یا بخشی که دوست دارید یادداشت گذاشته و مجدد عکس ها را ویرایش کنید.

 

اشتراک گذاری پست

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *